BIZNES

NOWA JAKOŚĆ PREZENTACJI I PRZESTRZENI

W jaki sposób innowacyjnie prezentować treści? Czym zaskakiwać klientów? Jak ich zaciekawić? Te pytania często spędzają sen z powiek coach’om, managerom i dyrektorom.

Dobrą odpowiedzią może być Magiczny Dywan – pierwsza polska podłoga interaktywna, która umożliwia różnorodne aktywności, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po szkolenia oraz możliwość prezentowania indywidualnych treści. „Magię” tworzy tu obraz wyświetlany z projektora bezpośrednio na płaszczyznę podłogi, stołu lub ściany, reagujący na ruch.

Praca z Dywanem umożliwia bezpośrednie zaangażowanie nadawcy lub odbiorcy w prezentowane treści. To właśnie innowacyjna możliwość sterowania ruchem stanowi główną przewagę Magicznego Dywanu nad klasycznymi prezentacjami multimedialnymi.

Magiczny Dywan to prosta, łatwa do zamontowania konstrukcja: niewielkie pudełko, które wieszamy pod sufitem. Urządzenie ma wbudowany komputer i projektor, obsługiwane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania. W zestawie załączony jest także bogaty pakiet interaktywnych gier i zabaw ruchowych. Można je włączać pojedynczo lub w trybie automatycznym.

Magiczny Dywan jest uniwersalny – działa praktycznie w każdym pomieszczeniu i w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wielkość obrazu wyświetlanego na podłodze zależy wyłącznie od wysokości pomieszczenia (im jest ono wyższe, tym obraz jest większy). Nie trzeba żadnych specjalnych konstrukcji, a uchwyt mocujący dostarczany jest w komplecie. Łatwo również przewieszać urządzenie w różne miejsca.

Magiczny Dywan jest produktem polskim i dostosowanym do Państwa możliwości finansowych. Koszt zestawu zawierającego komputer, projektor multimedialny oraz czujnik ruchu wynosi jedynie 7300 PLN + VAT. Dostępny jest również w leasingu i sprzedaży ratalnej.

Magiczny Dywan może być wykorzystywany także do celów szkoleniowych i reklamowych. W przypadku organizowania kursów, konferencji, targów, czy spotkań firmowych, można prezentować własne treści i mile zaskoczyć klientów. Jeśli urządzenie zostanie podłączone do Internetu, cały proces może odbywać się zdalnie, bez konieczności angażowana osób trzecich.

Zamówienia należy kierować na adres: biuro@funtronic.eu lub telefonicznie 22 610 02 30.

Więcej na funtronic.eu