HOTELE

MAGIA DOBREJ ZABAWY

Nudzi mi się… To dość często wypowiadane przez dzieci zdanie. Dajemy im więc tablet lub komputer, by zapewnić jakąś rozrywkę z nadzieją, że przy okazji czegoś się nauczą.

Powstaje jednak pytanie – co z aktywnością fizyczną? Wszystkiego naraz mieć przecież nie można, chociaż…

Rozwiązanie przychodzi wraz z Magicznym Dywanem – pierwszą polską podłogą interaktywną, która umożliwia połączenie aktywności z zabaw ruchowych, magię gier komputerowych oraz edukację z  wielu dziedzin wiedzy.

Pobudza ciekawość poznawczą i daje przyjemność ze wspólnego spędzania czasu. W przeciwieństwie do tabletu, czy komputera, uczestniczyć w zabawie może wiele osób naraz. Gry dostępne na Magiczny Dywan poprawiają szybkość reakcji, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość oraz motorykę, a przede wszystkim są po prostu ciekawe.

Magiczny Dywan to prosta, łatwa do zamontowania konstrukcja: niewielkie pudełko, które wieszamy pod sufitem. Urządzenie ma wbudowany komputer i projektor, a obsługiwane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wraz z nim dostarczany jest bogaty pakiet interaktywnych gier i zabaw ruchowych. Można je włączać pojedynczo lub w trybie automatycznym.

Magiczny Dywan jest uniwersalny – działa praktycznie w każdym pomieszczeniu i w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wielkość obrazu wyświetlanego na podłodze zależy wyłącznie od wysokości pomieszczenia (im jest ono wyższe, tym obraz jest większy). Nie trzeba żadnych specjalnych konstrukcji, a uchwyt mocujący dostarczany jest w komplecie. Łatwo również przewieszać urządzenie w różne miejsca.

Magiczny Dywan jest produktem polskim i dostosowanym do Państwa możliwości finansowych. Koszt zestawu zawierającego komputer, projektor multimedialny oraz czujnik ruchu wynosi jedynie 7300 PLN + VAT. Dostępny jest również w leasingu i sprzedaży ratalnej.

Magiczny Dywan może być wykorzystywany także do celów reklamowych. W przypadku organizowania przyjęć, wesel czy spotkań firmowych, można zamówić odpowiednie treści i mile zaskoczyć klientów. Jeśli urządzenie zostanie podłączone do Internetu, cały proces może odbywać się zdalnie, bez konieczności angażowana obsługi hotelowej.

Zamówienia i zapytania należy kierować na adres: biuro@funtronic.eu lub telefonicznie 22 610 02 30.

Więcej na funtronic.eu