Język angielski

Wykorzystanie multimediów niezwykle uatrakcyjnia proces nauczania języków obcych, szczególnie w edukacji małego dziecka. Poprzez gry i zabawy dzieci zdobywają umiejętności z zakresu słuchania i rozumienia języka angielskiego, a także zapamiętują słowa w języku angielskim i ich znaczenie.

Pakiet Funtronic Edu 9 to aplikacja multimedialna  przeznaczone do nauczania j. angielskiego poprzez zabawę i ruch.

 

 • Merry go round
  Warzywa, owoce, napoje i.. mała niespodzianka. Zakręć karuzelą i zobacz jaką kategorię wylosujesz. Kiedy usłyszysz angielską nazwę, wybierz właściwy obrazek i po prostu wskocz na niego. Jeśli odpowiesz dobrze lektor powtórzy słowo i będziesz mógł znów wylosować nową kategorię i poznać nowe słowa.
 • English for fun
  Baw się i ucz się angielskiego. Stań na polu start i zacznij grę. Lektor wypowie nazwę obrazka, a ty jak najszybciej postaraj się na niego wskoczyć. Następny poziom gry pozwoli Ci zagrać na punkty i sprawdzić jak dużo już wiesz.
 • Riddle Mix
  Sprawdź swój refleks i pamięć wypełniając koszyk jak największą liczbą spadających obrazków. Zapamiętaj ich nazwy w j. angielskim bo na kolejnym poziomie gry sprawdzisz ile zapamiętałeś!
 • Crazy Alphabet
  Wskocz na wybrane pole, a usłyszysz, jaką nazwę posiada przedstawiony obrazek. Usłyszysz ją w języku angielskim, więc koniecznie powtórz i zapamiętaj! Następny poziom gry pozwoli Ci sprawdzić, ile nazw zapamiętałeś i czy kojarzysz przedmioty, które zaczynają się na daną literę alfabetu.