News

Funtronic na targach BETT SHOW 2019 w Londynie

22.01

Pod koniec stycznia tego roku wzięliśmy udział w najważniejszym wydarzeniu branży edukacyjno-technologicznej w Europie. Targi BETT SHOW od ponad 30 lat prezentują najnowocześniejsze oprogramowanie, sprzęt i technologie służące skuteczniejszemu nauczaniu. Podczas ostatniej edycji, wśród rozwiązań z całego świata został zaprezentowany także nasz Magiczny Dywan.

Tegoroczne BETT SHOW zgromadziły ponad 850 wystawców z ponad 130 krajów i około 34 tys. odwiedzających. Targi to nie tylko prezentacja firm zajmujących się rozwiązaniami technologicznymi dla edukacji, ale też inspirujące wykłady i wystąpienia dotyczące nowoczesnych metod nauczania. To również międzynarodowa społeczność ludzi związanych z edukacją: nauczycieli, dyrektorów szkół, wykładowców oraz studentów i uczniów, którzy mogą przy tej okazji nawiązać ze sobą kontakt i wymienić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.

Magiczny Dywan został zaprezentowany na targach BETT SHOW po raz pierwszy, choć jest on już znany nauczycielom i edukatorom z wielu stron świata. Poza Wielką Brytanią urządzenie trafia do większości krajów europejskich, na rynek amerykański, do krajów Półwyspu Arabskiego, a od niedawna także do Południowej Afryki.