Magiczny Dywan łączy w sobie komputer, projektor oraz system czujników ruchu, które umożliwiają grę w czasie rzeczywistym na dowolnym fragmencie podłogi lub stołu. Interaktywność urządzenia polega na wykonywaniu ruchów przez użytkownika. Dzięki temu urządzenie to świetnie sprawdza się jako interaktywna pomoc dydaktyczna. Animacje świetlne pokazywane na podłodze lub stole, reagują na ruchy rąk i nóg. Jest to także multimedialna pomoc dydaktyczna, ponieważ działając na bodźce wzrokowo-słuchowe aktywizuje wiele zmysłów naraz. Interaktywne pomoce dydaktyczne wykorzystujące nowe technologie są skutecznym sposobem na prowadzenie interesujących zajęć dla dzieci. Pomoce dydaktyczne w postaci magicznego dywanu wraz z grami stanowią połączenie nauki z aktywnością fizyczną uczniów. Zaimplementowane gry pozwalają na edukację dzieci w różnym wieku. Nauka poprzez zabawę może równocześnie pełnić funkcję edukacyjną oraz terapeutyczną.

Z czego składa się Magiczny Dywan?
  • projektor szerokokątny BenQ o jasności 3200 ANSI Lumenów,
  • komputer w standardzie przemysłowym na platformie Intel,
  • czujnik ruchu zaprojektowany przez Funtronic,
  • stalowa obudowa, zapewniająca bezpieczeństwo i odpowiednie chłodzenie, zaprojektowana przez Funtronic,
  • stalowy wieszak o udźwigu do 380 kg, ułatwiający montaż i zapewniający bezpieczne użytkowanie, zaprojektowany przez Funtronic,
  • pilot zdalnego sterowania,
  • złącza USB, VGA, LAN, audio,
  • kabel zasilający,
  • instrukcja obsługi.
Bezpieczeństwo

Magiczny Dywan jest całkowicie bezpieczny w użytku. Nie zawiera elementów mogących stanowić zagrożenie dla użytkowników, takich jak ruchome prowadnice i lustra czy zwisające kable.

Proces technologiczny spełnia międzynarodową normę ISO 9001. Magiczny Dywan posiada gwarancję 2 lata lub 4000 godzin pracy w zależności, co nastąpi wcześniej.

Jak dostarczymy gry?

Zakupiony pakiet lub zestaw wgramy zdalnie do Twojego urządzenia – za pomocą sieci Internet. Jeżeli urządzenie nie jest podłączone do Internetu skontakuj się z nami, wyjaśnimy jak to zrobić.

Kliknij tutaj
Zgłoś reklamację

Witaj! W tym miejscu możesz nam zgłosić ewentualna reklamację dotyczącą, np. stwierdzenia uszkodzenia produktu przy odbiorze przesyłki, niezgodności produktu z zamówieniem, brakiem poprawnego funkcjonowania urządzenia, innych uszkodzeń technicznych. Zrobimy prawie wszystko, abyś był zadowolony z wyboru naszych multimedialnych i interaktywnych pomocy dydaktycznych.

Kliknij tutaj
Formularz zamówienia

Zamów Magiczny Dywan klikając w przycisk poniżej.

Kliknij tutaj
Jak powstaje Magiczny Dywan?