Nowy katalog gier

EDU

statki
Pakiet EDU to gry typowo edukacyjne dedykowane dzieciom w wieku szkolnym (klasy podstawowe i gimnazja). Został opracowany w oparciu o metodę Funtronic, która zakłada łączenie nauki i zabawy oraz zawiera elementy grywalizacji.

REW

Liście
To pakiet gier rehabilitacyjnych. Ze względów terapeutycznych, gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona. Dzięki temu gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami.

FUN I

Pękające baloniki
Pakiet Fun I zawiera gry, które bawią i uczą w sposób naturalny i przyjazny dzieciom. Może być wykorzystywany do przeprowadzania zajęć dydaktycznych, ćwiczeń gimnastycznych lub logopedycznych, nauki języka obcego lub po prostu do świetnej zabawy. Pakiet Fun jest przeznaczony dla żłobków, przedszkoli, klas I-III szkół podstawowych, sal zabaw i innych miejsc pobytu dzieci.

FUN II

pyramid
Pakiet FUN II to kontynuacja pakietu FUN I, rozszerzona o nowe gry i zabawy dedykowane najmłodszym dzieciom.

ANG

Riddle Mix
Pakiet ANG to gry do nauki języka angielskiego przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dostępne są 2 zestawy ANG I oraz ANG II.

KARTA ROWEROWA

road-signs
To pakiet gier przygotowujący młodych cyklistów do egzaminu na kartę rowerową. Zawiera pytania z dziedziny ruchu drogowego. Grając w nasze gry możesz być pewien, że przygotujemy Cię właściwie do egzaminu na kartę rowerową.

FUNKODOWANIE I

podobneczyrozne
Funkodowanie I to gry wspierające naukę programowania, z pakietem gier zintegrowane są materiały dydaktyczno-metodyczne „Funkodowanie w przedszkolu”. Pakiet przeznaczony jest do edukacji przedszkolnej oraz klas „0” w szkole podstawowej. Gry o tematyce matematyczno-przyrodniczo-logiczno-muzycznej rozwijają koordynację wzrokowo-ruchowo-przestrzenną i myślenie komputacyjne. Dodatkowo zawierają elementy kodowania-dekodowania, a także sterowania obiektem. Pakiet Funkodowanie I umożliwia naukę programowania bez użycia komputera – poprzez zabawę i ruch.

FUNKODOWANIE II

icon
Funkodowanie II to gry wspierające naukę programowania, z pakietem gier zintegrowane są materiały dydaktyczno-metodyczne „Funkodowanie w szkole. Edukacja wczesnoszkolna”. Pakiet przeznaczony do edukacji wczesnoszkolnej kl. I-III. Gry o tematyce matematyczno-przyrodniczo-logiczno-muzycznej rozwijają koordynację wzrokowo-ruchowo-przestrzenną i myślenie komputacyjne. Dodatkowo zawierają elementy kodowania-dekodowania, a także sterowania obiektem. Pakiet Funkodowanie II umożliwia naukę programowania bez użycia komputera – poprzez zabawę i ruch.

FUNKODOWANIE III

icon
Funkodowanie III to gry wspierające naukę programowania, z pakietem gier zintegrowane są materiały dydaktyczno-metodyczne „Funkodowanie w szkole. Edukacja w kl. IV-VIII . Pakiet przeznaczony do edukacji w szkole podstawowej kl. IV-VIII. Gry o tematyce matematyczno-przyrodniczo-logiczno-muzycznej rozwijają koordynację wzrokowo-ruchowo-przestrzenną i myślenie komputacyjne. Dodatkowo zawierają elementy kodowania-dekodowania, a także sterowania obiektem. Pakiet Funkodowanie III umożliwia naukę programowania bez użycia komputera – poprzez zabawę i ruch.

SENIOR FIT

Master Mind
Pakiet dedykowany jest seniorom, którzy chcą pozostać jak najdłużej aktywnymi fizycznie, psychicznie i społecznie. Gry mogą być wyświetlane w wersji Magicznego Dywanu lub  Magicznego Stołu, w zależności od preferencji osób starszych oraz ich sprawności ruchowej. Może być stosowany jako uzupełnienie terapii ruchowej u osób cierpiących na demencję starczą lub chorobę Alzheimera w specjalistycznych ośrodkach.